Zemheri 5.Bölüm 2. Fragmanı

Zemheri 5.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zemheri dizisinin yeni bölümü 12 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zemheri bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/b4jsw

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Faruk'un şirkete gelmesiyle zor anlar yaşayan Firuze, daha da büyük bir çıkmazın içine düştüğünün farkında bile değildir. Ertan'ın şüphelenmesiyle birlikte çember onun için gitgide daralırken, Ayaz'ın hayatındaki yeri ise gitgide artmaktadır.

Faruk, çaldığı paranın bedelini tahmin ettiğinden daha ağır ödemek zorunda kalacaktır. Çünkü bu durum hiç beklemediği bir biçimde Aliye'yi de derinden etkiler. Berrak ise Ayaz'ın hayatındaki yerini sağlamlaştırmak adına kendince bir plan yapar.

Ertan'ın şüpheleri adım adım birbirini tetikleyerek devam eder ve Firuze'yle tehlikeli bir oyunun içine girmeye karar verir. Ayaz'ın bütün çabasına rağmen Firuze, bu oyunun son hamlesi olarak kendisini hiç beklemediği bir yüzleşmenin içinde bulacaktır.

4 Yorum Var

 1. Mahsa

  26 Şubat 2020 - 12:29

  Bu kiz can yaman la oynarsa o dizi yikilir ya caglar ertugrula😍😍

 2. Anonim

  12 Şubat 2020 - 23:41

  Evet gittikçe güzelleşiyor oyuncular da iyi tebrikler reytingleri düşük yanlız umarım yazık etmezler diziye

 3. hayalet

  12 Şubat 2020 - 16:15

  gittikçe güzelleşiyor

 4. Anonim

  11 Şubat 2020 - 21:39

  Fragman cokk guzel harikasinizzzzzz dizi omru uzun olu insallahhhhhhhhhhhhh

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.